![]() |
![]()
Телефони:
095 768-82-29
097 785-90-45 063 973-73-04
Вхід
Pеєстрація
(не обов'язково)
|
Неодимовые стержни - это цилиндрические неодимовые магниты у которых высота преобладает над диаметром
Магнит куб - это форма прямоугольного неодимового магнита, у которого все грани по длине равны
Магнит с клеевой основой, магнит 3м, самоклеющиейся неодимовые магниты, магнит с клеем, клейкий магнит, магнит на липучке
Купить магниты в форме кольца (купить магнит диск с отверстием). Кольцевые магниты купить.
Данный тип магнитов применяется для поиска, подъема, удержания, подвешивания ферромагнитных предметов
Купить ферритовые магниты в виде диска, прямоугольника, кольца
Здесь представлены товары с применением постоянных магнитов, способные удерживать различные предметы
Магниты для сумок или магнит кнопка. Металлическая фурнитура магнит застежка для рюкзаков, кошельков, чехлов, аксессуаров.
Набор из двух кольцевых магнитов с зеркальной полярностью и переменным диаметром отверстия для крепления шнура
Магнитный листы (магнитный винил, магнитная резина) - гибкие магнитные полимерные материалы
Неодимовые магниты в форме сегмента (сектора)
Магнитные браслеты удерживают форму без всяких креплений. Оригинальное украшение, обладающее лечебным эффектом!
Неокуб - игрушка головоломка из магнитных шариков, тетракуб - из магнитов-кубиков.
Новое поколение знаменитой игрушки "Кубик Рубика" с применением неодимовых магнитов.
В данной категории можно купить магниты не соответствующие товарному виду со значительной скидкой
приборы для измерения, изменения параметров магнитных полей
Магнитные активаторы различных сред - улучшение сгорания, магнитная вода, экономия бензина, дизтоплива
В категории представлены товары которые не магнитяться, но используются с или для магнитов.
Раздел не работает. Доступны такие 3 формы магнитов как круг, кольцо, прямоугольник.
|
Зараз на майже будь-яке свято, будь то весілля, хрещення, випускний, або день народження не обходиться без спеціального куточка для селфі, або групового фото, де б був напис і дата події, або просто спеціально прикрашене місце для гарних фотографій. Цю локацію називають фотозоною. Однією з головних частин фотозони є каркас спеціальної форми, який і задає стиль. На дерев'яну, або металеву раму натягують полотно, банер, тканину, а по боках прикрашають кульками, квітами та таке інше. Якщо потрібна ідеально гладка поверхня, то без натяжної стелі (ПВХ плівки) не обійтись. Але натягнути її на каркас робота не з легких. Натяжна стеля це по суті тонка гума і її розгладжують за допомогою гарячого повітря, поступово натягуючи на каркас за допомогою скотчу, голок, бінерів, а останнім часом магнітів.
Щоб натягнути стелю потрібні потужні неодимові магніти, тому як звичайні феритові не витримають навантаження. Деякі майстрині, які це роблять, навіть тримають у секреті які магніти для цього потрібні і яка між ними має бути відстань. У цій статті ми спробуємо розв'язувати це питання. Перевагами застосування неодиму став їх простий монтаж і демонтаж, а також багаторазове використання.
Досвід продажів наших неодимових магнітів показав, що для фотозон підходять будь-які неодимові магнітики у формі диску доволі великого діапазону по розмірах: діаметром від 8 до 25 мм і висотою від 2 до 20 мм. Також багато хто застосовує магніти прямокутної форми, або кільця, або складної форми, як, наприклад магніти з під вінчестерів (HDD дисків). І це дійсно так, цих магнітиків не буде видно, і навіть якщо вони б'ються, вони все одно йдуть у роботу з внутрішньої сторони, або для тримання чогось меншого, наприклад написів, квітів, бутоньєрок, або кульок. Щоб магніти не билися, треба вибирати магніти більш-менш однакові як по діаметру, так і по висоті. Бо чим тонше магніт, тим більше шансів в нього "не пережити" це, або наступне свято. Наприклад, магніти, товщиною 3 мм будуть битися набагато частіше, ніж товщиною 5 мм. Зараз в інтернет-магазині Магнітон діє акція на декілька розмірів неодимових магнітів, які мають привабливу ціну і застосовуються при монтажі фотозон, це: магніт 10 на 5 мм з цинковим покриттям, та магніт 10 на 5 мм, магніт 10 на 6 мм, магніт 10 на 8 мм з нікельованим покриттям. Цинкове покриття не блищіть і захищає слабше від корозії. Існують магніти які не будуть битися і краще тримати. Це так звані магнітні кріплення у металевому корпусі (магніти у металевій чаші). Металева оболонка виконує одразу декілька функцій: - захищає крихкий неодимовий магніт від ударів, - сила магніту помножується у кілька разів, - магніти можуть мати різні засоби для кріплення: отвір, отвір під потай (гвинт, саморіз), гачок, внутрішнє, або зовнішнє різблення. До недоліків таких магнітів можна віднести: - ціна, - коротке магнітне поле (не можна застосовувати при великій відстані між магнітом і металевою поверхнею). Такі магніти ніколи не поб'ються і можуть застосовуватись для багатьох потреб не тільки при монтажі фотозон.
Яка кількість магнітів на металеву фотозону у вигляді кола потрібна? Давайте порахуємо для фотозони, діаметром 2 м: Довжина кола, це L = 2 R, де -це число Пі =3,1415, R - радіус кола, або 1/2 діаметра. Тобто довжина, по якій треба розкласти магнітики становить L = 2 R = 2*3,1415 *1 = 6,283 м. Якщо кріпити через кожні 10 см по магнітику, то знадобиться десь 63 шт. Для фотозони з колом, діаметра 2,5 м, ця кількість буде L = 2 R = 2*3,1415 *1,25 = 7,85 м , тобто десь 79 шт. Це теоретично, на практиці беруть 100-120 шт, бо відстані між магнітами на справді трохи меньші за 10 см + ще десь щось підмагнітити, магніти губляться, бються...
Ще однією зі сфер застосування магнітів при декоруванні є кріплення напису, дати, прикрас, кульок на полотно фотозони. У цьому випадку застосовують феритові магніти, як слабші, або неодимові меншого розміру. або їх комбінацію, коли феритові магнітики виконують роль металевої основи, до яких кріпляться неодимові магніти. Треба зазначити, що феритові магнітики при цьому втрачають свої властивості. З наявних в інтернет-магазині магнітів Магнітон частіше за все запитують для цього розміри феритовий магніт 10 на 2 мм, феритовий магніт 15 на 3 мм, феритовий магніт 25 на 4 мм. Перевагами феритових магнітів є їх невеличка вартість.
Деякі відгуки по використанню магнітів для фотозон:
Звістно, кожен майстер декоратор працює з різними інструментами, які йому зручніше застосовувати, магніти для оформлення свят, не виключення. Ось декілька прикладів:
Приклад 2. Від декораторів фотозон. Нажаль, тут не називають розмірів магнітів, а тільки силу на відрив, крім магнітів 10 на 3 мм (1,8 кг) в одному випадку:
Приклад 3. Професіонали використовують магнітне кріплення А20, це неодимовий магніт у корпусі, діаметром 20 мм, як і товщіна квадратної труби каркасу, на який натягується фотозона:
Приклад 4. Декоратор Ольга з Тернопільшіни @olgakhichiy використовує розмір 10*6 мм, і ось як виглядають її роботи:
Приклад 5. Джокерний каркас 1. Ми не рекомендували використовувати магніти для джокер, який має круглу форму труби, бо магніти застосовувати не дуже зручно, труба гладка і тонка. Але знайшлися дизайнери, які це перевірили і все пройшло більш меньш нормально. Магніти 10*8 мм у одного дизайнера і магніти 10*5 мм у іншого витримали плівку ПВХ на джокерному каркасі:
Приклад 6. .. Також Вам буде цікаво почитати і подивитись: Експеримант: які магніти краще тримають кільки і написи на банері. Секрети декораторів: як почепити напис на фотозону. 2021 рік. Стаття буде оновлюватись якщо буде нова інформація... |